Przyjazne Sklepy Internetowe

które zarabiają już od pierwszego dnia!

Planowanie strategiczne

W pierwszym etapie przeanalizujemy Twoje cele biznesowe, branżę, grupę docelową oraz konkurencję. Następnie na podstawie zebranych danych przygotujemy specyfikację projektu oraz makiety Twojego sklepu. Podpowiemy i doradzimy, wskazując na sprawdzone rozwiązania oraz technologie, które pozwolą Ci skutecznie zrealizować plany sprzedażowe.

ecommerce-bg1
ecommerce-bg2

Zaprojektujemy indywidualny projekt graficzny

Tworząc design Twojego sklepu, zatroszczymy się każdy szczegół. Zadbamy o niepowtarzalny wygląd i charakter, tym samym zapewniając oryginalność koncepcji oraz troskę o maksymalną użyteczność. Nasi specjaliści wraz z działem kreatywnym wdrożą każdą, nawet najśmielszą wizję realizując wymagania Twojego biznesu.

Twój e-biznes pod pełną kontrolą

Oferujemy tylko wydajne i sprawdzone rozwiązania, które pozwolą na zaawansowane, ale jednocześnie intuicyjne zarządzanie Twoim sklepem. Zapewnimy szereg integracji z systemami zewnętrznymi. Stosując otwarty kod systemu sklepu, pozostawiamy również możliwość rozwoju strony przez firmy zewnętrzne i swobodnej rozbudowy.

ecommerce-bg3

Chcesz dowiedzieć się, jak możemy pomóc twojej firmie?

Opinie naszych klientów

Dbamy o każdy szczegół, również o nasze opinie, dlatego każdy Klient jest dla nas wyjątkowy

Zleciłem SMAG stworzenie 3 stron. Współpraca układała się wspaniale i terminowo. Wiedza i zaangażowanie Pana Mateusza przerosły moje oczekiwania. Polecam wszystkim.

Rafał Wajtas

Z tak szybką reakcją i działaniem nie miałam wcześniej do czynienia. Współpracuję klika miesięcy z SMAG i dotąd mnie nie zawiedli w potrzebie. Ja im kiedyś zaufałam w ciemno. Warto było! Polecam

Ola Pawlak

Jestem bardzo zadowolona. Współpraca przebiegła szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm. Strona bardzo ładna

Kasia Stańczak

Jeden system - szereg funkcjonalności

Dołącz do grona zadowolonych Klientów i już dziś zacznij tworzyć sklep internetowy swoich marzeń.

Sklep internetowy
  • Czytelny i przejrzysty
  • Dostosowany do urządzeń mobilnych
  • Z panelem zarządzania treścią

Oszczędzaj swój czas i pieniądze

Sprawdź ile będzie kosztował Twój nowy sklep internetowy

Ok, zaczynamy!

0$

Dziękujemy, wkrótce się z Tobą skontaktujemy!

Wygląd

Dobierz odpowiedni wygląd sklepu internetowego. Pamiętaj, jednak że to jak Twój sklep będzie się prezentował, odniesie bezpośredni wpływ na decyzje podejmowane przez osoby, które do niego trafią. Oferujemy trzy warianty, gdzie pierwsze dwa to opcje pozwalające na znaczne obniżenie kosztu realizacji przy zachowaniu pełnej efektywności. Trzeci wariant to dedykowany projekt, opracowany i zakodowany na indywidualne zamówienie.

Wybierz wygląd:
Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Wielkość sklepu

Wskaż podstawowy rozmiar swojego sklepu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz go swobodnie rozbudowywać o dodatkowe zakładki i elementy.Jeśli chcesz połączyć sklep ze stroną internetową określ jak rozbudowana będzie część witryny niezwiązana bezpośrednio ze sklepem.

Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Dodatkowe funkcjonalności

Wzbogać swój sklep o funkcjonalne dodatki. Jeśli potrzebujesz inne niestandardowe funkcjonalności, wyszczególnij je w podsumowaniu zamówienia.

Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Dział z artykułami

Firmowy blog pozwoli Ci zaistnieć w szerszej świadomości Twoich Klientów. Twórz artykuły, dodawaj przydatne i praktyczne informacje, aby gromadzić wokół Twojej firmy coraz większe grono odbiorców. Dział z artykułami to pierwszy krok do dobrego pozycjonowania i najlepszy sposób na generowanie dużego, bezpłatnego ruchu z wyszukiwarki.


Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Optymalizacja SEO

Przyjazne SEO dla wyszukiwarek podzieliliśmy na dwa warianty. Pierwszy z nich polega na przeprowadzeniu podstawowej optymalizacji SEO oraz udostępnieniu możliwości dodania odpowiednich opisów i słów kluczowych. Sposób rozszerzony polega na odpowiednim doborze istotnych dla firmy opisów i słów kluczowych wraz z zestawieniem treści tematyki sklepu.Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Więcej zapytań od Klientów

Jest wiele metod na zwiększenie konwersji i pozyskiwanie nowych kontaktów. Jedną z nich jest Chat i CallPage o które możesz wzbogacić swoją stronę i odpowiadać na potrzeby klientów w czasie rzeczywistym. Wdrażając któryś z wariantów, na stronie pojawi się ikonka chmurki lub słuchawki telefonicznej, a kliknięcie uruchamia prosty proces zamawiania rozmowy z konsultantem. System sam automatycznie połączy was telefonicznie, także w sytuacji, gdy potencjalny Klient zamówi rozmowę np. jutro na godzinę 10:30. W przypadku chatów są rozwiązania płatne i bezpłatne, natomiast w przypadku usług takich jak wspomniany CallPage płacisz operatorowi za określoną ilość pozyskanych kontaktów.Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Newsletter

Buduj bazy mailingowe i twórz elementy strategii marketingowych w Internecie. Posiadając listę subskrybentów, nie tylko możesz dbać o obecnych Klientów, ale także masz świetne narzędzie do ocieplania relacji z osobami, które jeszcze nie znają lub znają słabo Twoją firmę. Dzięki odpowiednio zaplanowanym strategiom będzie Ci łatwiej przekształcić ich w nowych Klientów.


Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Wiele języków

Różne wersje językowe Twojego sklepuTreści dla dodatkowych wersji językowych możesz wprowadzić samodzielnie lub dołączyć do zlecenia.

Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Pakiet bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług przygotowaliśmy opcję pełnego zabezpieczenia Twojego sklepu internetowego. Odpowiednie zabezpieczenie plików oraz danych użytkowników to bardzo ważna kwestia, bardzo często bagatelizowana przez firmy i ich klientów. Niestety statystyki pokazują, że z roku na przybywa włamań i gdzie dochodzi do kradzieży danych.


Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Domena i Hosting

Domena i Hosting to dwa elementy niezbędne do tego aby sklep mógł być opublikowana w Internecie. W ramach usługi możesz skorzystać z bezpłatnej rejestracji domeny .pl oraz z bezpłatnego miejsca na serwerze na okres 1 roku. Co więcej wybór obu tych usług obniży także cenę realizacji strony o 150 zł netto. Po upływie roku odnowienie domeny .pl to koszt 59 zł netto / rok, a miejsca na serwerze 400 zł netto / rok.Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Pakiety wsparcia

Jeśli potrzebujesz stałego wsparcia np. przy aktualizacji treści w sklepie, przygotowywania grafik, rozbudowy sklepu o nowe funkcjonalności, monitorowania stanu, a także reputacji, możesz poszerzyć usługę o dodatkowe pakiety wsparcia rozliczane w formie miesięcznych opłat. Decydując się na wybrany pakiet w połączeniu z umową na okres 1 roku obniżysz koszt realizacji sklepu.

Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Ekspresowa realizacja

Standardowy czas realizacji sklepu to w zależności od wielkości projektu około 30 dni. Jeśli masz taką potrzebę, możesz ten czas skrócić o połowę. Zaangażujemy wówczas większe zasoby do pracy nad Twoim sklepem.


Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Warianty płatności ratalnych

Mniejsze obciążenie finansowe Twojej firmy, to większa swoboda w zarządzaniu budżetem. Oferujemy możliwość rozłożenia całej kwoty, proporcjonalnie na 6 lub 12 równych rat. Raty finansowane są za pośrednictwem systemu Przelewy24. W przypadku wyboru płatności ratalnych, przybliżona wysokość raty zostanie wyświetlona informacyjnie w podsumowaniu kosztów realizacji jako ostatnie elementy tabeli.Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Produkty

Produkty możesz wprowadzić samodzielnie lub dołączyć wprowadzenie produktów jako element zlecenia.W jaki sposób produkty mają być wprowadzone?Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Dodatkowe kanały sprzedaży

Dodatkowe kanały sprzedaży pozwalają na sprzedaż asortymentu Twojego sklepu w zewnętrznych serwisach.

Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Metody Płatności

Wybór odpowiednich metod płatności w sklepie internetowym pozwoli zminimalizować ryzyko porzuceń koszyka tym samym straty Klienta. Najlepszym rozwiązaniem są systemy płatności online skupiające kilkadziesiąt polskich kanałów płatniczych. Najbardziej znanymi systemem są PayU i Przelewy24.

Jakie rodzaje płatności chcesz wdrożyć?


Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Metody Dostawy

Podobnie jak w przypadku płatności różnie rodzaje dostawy wpływają korzystnie przy wyborze sklepu przez Klienta. Zróżnicowane ceny oraz jakość usług związane z dostawą są kolejnym czynnikiem często decydującym o tym, czy Klient dokończy składanie zamówienia, czy porzuci je na etapie wyboru metody dostawy. Możesz wdrożyć informacje o dostępnych metodach dostawy bez integracji z zewnętrznymi systemami przewoźników - wariant ekonomiczny. Możesz również zautomatyzować proces zamawiania kuriera integrując sklep z ich systemem zamówień - co z jest najwygodniejszym rozwiązaniem dla Klientów.
Najpopularniejsze metody wysyłki pozwalające na automatyczną integrację z systemem przewoźnika.
Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Fakturowanie

Sprzedając w Internecie, musisz zadbać również o odpowiednie księgowanie operacji. Istnieje możliwość wystawiania dokumentów księgowych niezależnie od sklepu lub bezpośrednio w sklepie. Twój sklep stanie się jednocześnie narzędziem służącym do generowania i przechowywania faktur.

Możesz również zintegrować swój sklep z popularnymi systemami księgowymi.Wybierz rozwiązania automatyzujące proces wystawiania faktur w Twoim sklepie.

Faktury wewnętrzne - jeśli nie korzystasz z żadnego zewnętrznego systemu do fakturowania i nie planujesz tego robić, to rozwiązanie będzie odpowiednie. Wystawiaj faktury PDF i automatycznie wysyłaj do Klienta.

iFirma - Jeżeli włączona jest obsługa podatków wystawiane są faktury, jeżeli obsługa podatków jest wyłączona wystawiane są rachunki. Faktury mogą być wystawiane automatycznie, na życzenie klienta lub ręcznie, możliwość wystawiania faktur pro-forma, możliwość integracji z EU VAT Compliance Premium i EU VAT Number.

inFakt - Wystawienie faktur VAT i proform do zamówień, automatyczne i ręczne wystawianie faktur, możliwość wyboru przez klienta czy chce otrzymać fakturę, automatyczna lub ręczna wysyłka faktur, wsparcie dla płatności za pobraniem i dodatkowych opłat w zamówieniu.

wFirma - Synchronizacja stanów magazynowych, wystawianie paragonów niefiskalnych, wystawianie paragonów fiskalnych i poprzez integrację wFirma z drukarkami fiskalnymi drukowanie ich na drukarce fiskalnej, wystawianie faktur proforma, faktur z VAT i bez VAT, oznaczanie dokumentów etykietami wFirmy.

Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Wielkość sklepu (1)

Wskaż podstawowy rozmiar swojej strony. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz ją swobodnie rozbudowywać o dodatkowe zakładki i elementy.Skoro chcesz połączyć sklep ze stroną internetową określ jak dużo podstron ma mieć ta strona czyli jak rozbudowana będzie część witryny niezwiązana bezpośrednio ze sklepem.
Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Domena i Hosting

Domena i Hosting to dwa elementy niezbędne do tego aby sklep mógł być opublikowana w Internecie. W ramach usługi możesz skorzystać z bezpłatnej rejestracji domeny .pl oraz z bezpłatnego miejsca na serwerze na okres 1 roku. Co więcej wybór obu tych usług obniży także cenę realizacji strony o 150 zł netto. Po upływie roku odnowienie domeny .pl to koszt 59 zł netto / rok, a miejsca na serwerze 400 zł netto / rok.Musisz wybrać jeden z elementów aby przejść dalej!

Kolejny krok

Ostateczny koszt realizacji
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SMAG, informacji droga elektroniczną oraz akceptuję politykę prywatności. Udzielona zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Podsumowanie

Opis Informacje Ilość Cena
Discount :
Łącznie netto:

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz mateusz@smag.pl lub zadzwoń +48 577 002 652