X
Back to the top

Archery Tag

wykwalifikowana-kadra

Wykwalifikowana kadra

Nasi animatorzy to pasjonaci oraz profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca z najmłodszymi sportowcami to codzienna przyjemność.

innowacyjny-trening

Innowacyjny trening

Jeśli chciałbyś wpompować odrobinę szaleństwa w swoje życie to Bubble Football oraz Archery Tag będą dla Ciebie świetną odmianą, a przy okazji niezapomnianą zabawą.

gwarantowany-usmiech

Gwarantowany uśmiech

Zabawa z nami to świetnie spędzony czas bez względu na wiek. Zderz się z napompowanym szaleństwem i odkryj w sobie radość.

ARCHERY TAG – CO TO JEST?

Bubble Football jest to innowacyjna odmiana tradycyjnej piłki nożnej podczas której zawodnicy umieszczeni są w dmuchanych kulach. Nasze sferyczne dmuchańce to propozycja nie tylko dla zwolenników klasycznego futbolu, ale dla wszystkich osób, które chcą poczuć nowe, sportowe emocje. Jeżeli masz już dość rutynowych zabaw i szukasz wyjątkowej atrakcji dla swojego dziecka, spróbuj z nami. Wskocz w inny wymiar rozrywki!

Dla kogo?

Zabawa Archery Tag dedykowana jest dla osób dorosłych, które lubią wystrzałową rywalizację oraz czują duch taktycznych rozgrywek. Zbierz znajomych i wykonaj strzał w dziesiątkę!

Gdzie?

Zabawę organizujemy w plenerze lub na hali sportowej na terenie Warszawy i okolic, w zależności od potrzeb i preferencji grupy. W razie potrzeby pomagamy przy wynajmie obiektu.

Czy to bezpieczne?

Oczywiście! Podczas trwania zabawy nasi uczestnicy są zaopatrzeni w specjalne maski, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę podczas gry, a także wymagany jest odpowiedni strój tj. długie spodnie oraz bluza z kapturem.

Galeria zdjęć

Gotowi by zacząć?

Już dziś wybierz swoją ulubioną zabawę i zarezerwuj termin!

Godziny pracy

Pn - Pt9:00 - 21:00
Weekend10:00 - 20:00

Kontakt

795 424 533